Informacje
Producenci
AK100 drugiej generacji to nie tylko nowy wygląd i nowe funkcje, to przede wszystkim znacząca poprawa jakości dźwięku od strony hardware’u. Producent odszedł od nadmiernie popularnych już kodeków Wolfsona WM8740 na rzecz znanego z modelu AK240 Cirrus Logic’a CS4398. W...
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Napisz recenzjęProducent
Powiadomienia
Astell&Kern AK100 II 64GB (IRIVER) |
Zobacz także: